DomůMěsta/obceMosteckoMOST: Na Benediktu zahrají Horkýže Slíže či Kapitán Demo

MOST: Na Benediktu zahrají Horkýže Slíže či Kapitán Demo

Na Benediktu se příští neděli 15. srpna uskuteční hudební minifestival Benedikt Music Open. Jedním z lákadel je slovenská kapela Horkýže Slíže. Těšit se můžete také na Kapitána Demo, kapelu Nebe nebo DJ Roxtar. Moderuje Petr Říbal.

plakát akce

Odkazy

Vstupenky v hodnotě 250 Kč je možné si zakoupit také v Turistickém informačním centru, které sídlí v budově magistrátu.

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM

BENEDIKT MUSIC OPEN

Autorka: Bc. Klára Vydrová
Zdroj: https://www.mesto-most.cz/

  • Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: info@ustecko24.cz
- Naši partneři -
Jan Dostal
Jan Dostal
Redakční a editorské práci se věnuji brigádně při středoškolském studiu. Zajímám se o sport, konkrétně hlavně fotbal, cestování a počítače.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU

Více