DomůObceKebliceKEBLICE: Senioři se bavili na zábavném odpoledni

KEBLICE: Senioři se bavili na zábavném odpoledni

VIDEO: Přibližně třicet seniorů se v sobotu 15. října přišlo pobavit do Kulturního domu v Keblicích. Obec pro ně připravila zábavné odpoledne s dobrým jídlem a živou hudbou.

  • Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: info@ustecko24.cz
- Naši partneři -
Jan Dostal
Jan Dostal
Redakční a editorské práci se věnuji brigádně při středoškolském studiu. Zajímám se o sport, konkrétně hlavně fotbal, cestování a počítače.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU

Více