4.9 C
Ústí nad Labem
DomůSportFotbalTJ Sokol Domoušice - FK Litoměřicko A 2:0

TJ Sokol Domoušice – FK Litoměřicko A 2:0

Litoměřicko má za sebou první mistrovský duel. V rámci prvního kola Krajského přeboru Litoměřicko hostili Domoušice. Utkání připomínající spíše bitvu, než fotbal, zhodnotil obránce Jakub Hnát.

“Nastoupili jsme do zápasu s tím, že si jdeme pro jasnou výhru. Ale stal se opak, v 6 minutě zápasu kopal soupeř standartku a náš nedůsledek v bránění nás stál gól a soupeř šel do vedení 1:0, poté jsme naší hru docela zlepšili a začali se pomalu dostávat do hry, ale marně. Malé hřiště a jeho stav nám moc neumožňoval snažit se o nějakou rychlou kombinaci. Na druhý poločas jsme změnili rozestavení z 4-3-3 na 4-4-2 a bylo hned znát, že na prostředku hřiště je mnohem více místa, než v prvním poločase. Soupeře jsme tlačili a šli jsme si pro gól, který by znamenal vyrovnání. Soupeře jsme dostávali pod mnohem větší tlak, vytvořili jsme si několik gólovek ale prostě nám to tam nespadlo a pak soupeř v závěru zápasu upravil výsledek na konečných 2:0. V zápase si nemyslím, že bychom byli tím horším týmem, ale prostě nám štěstí nepřálo a napadlo nám to tam. Zápas se dá říct, že byl spíše emotivně vyhecovaný místy to nepřipomínalo ani fotbal.