14 C
Ústí nad Labem
DomůFoto/uměníKarel PechFOTOREPORTÁŽ - Předvánoční cyklokros na litoměřické bikrosové dráze

FOTOREPORTÁŽ – Předvánoční cyklokros na litoměřické bikrosové dráze

LITOMĚŘICE – Tuto sobotu 18.prosince se uskutečnil za krásného počasí 1.ročník Předvánočního cyklokrosu na litoměřické bikrosové dráze. Závody uspořádal Petr Soubusta a CK Slavoj Terezín. Celá akce se velice podařila. Zúčastnilo se na čtyři desítky závodníků . V nejmladší kategorii do 8mi let získala první místo Štěpánka Soubustová, z již zmíněného cyklistického klubu. V kategorii 9-11 let byl na 1.místě Matěj Pavka z Krupky, ale další místa obsadili opět domácí. Druhé místo Honzík Ponocný a třetí příčka patří Péťovi Soubustovi juniorovi. V kategorii 12-14 let zvítězil Vilk Viktor z Ústeckého centra cyklistiky, kategorie 15-29 let 1.místo Jakub Špaček , kategorie 30-39 let 1.místo Sedláček Karel z Ústí nad Labem. Další domácí , který vybojoval zlatou příčku byl samotný organizátor Petr Soubusta a to v kat. 40-49 let. Nejstarším účastníkem byl pan Petr Charouzek , který se také postavil na nejvyšší příčku. Všichni vítězové obdrželi hodnotné ceny v podobě bedýnky jablek, moštů a samozřejmě medailí. Velké poděkování patří městu Litoměřice, které nás podpořilo částkou 10.000kč. Také děkujeme všem, kteří pomohli s organizací celého závodu a Evě Jandové za vánoční výzdobu. Těšíme se opět na viděnou při dalších závodech.

AUTOR: Marie Soubustová