Čtvrtek, 25 dubna, 2024
7.1 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obce1. ÚsteckoVOLNÁ MÍSTA: Hasičský záchranný sbor ÚK přijme finančního referenta v Ústí

VOLNÁ MÍSTA: Hasičský záchranný sbor ÚK přijme finančního referenta v Ústí

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje vyhlašuje výběrové řízení na pozici FINANČNÍ REFERENT. Práce na dobu určitou (1 rok), mzda od 19.730,- Kč do 28.920,- Kč, 5 týdnů dovolené + zaměstnanecké benefity.

Požadavky:

• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru

• praxe v účetnictví výhodou

• dobrá orientace v legislativě – zákon o účetnictví, zákon o majetku státu apod.

• komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, logické myšlení

• znalost práce s PC, MS Office, provozně ekonomického systému SAP (moduly MM, DM a ČK)

• řidičský průkaz skupiny B podmínkou

• trestní bezúhonnost

Hlavní náplň činnosti:

• zpracování a kontrola úkonů v rámci hospodaření s majetkem v rámci vydaných Interních aktů řízení HZS ČR

• příprava podkladů pro zajištění hospodaření s majetkem

• zadávání faktur do modulu MM – spotřební, skladové, evidenční

• práce s drobným majetkem

• příjem a výdej majetku na základě smluvních vztahů

• metodická pomoc podřízeným organizačním jednotkám

• zpracování dokladů Předběžné řídící kontroly rozpočtových položek

• plnění dalších určených úkolů ve věcné působnosti ekonomického úseku

Nabízíme:

• pracovní poměr na dobu určitou v délce trvání 1 roku (předpoklad změny na dobu neurčitou)

• pružná pracovní doba s týdenní základní pracovní dobou 40 hodin

• 5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna

• platové rozpětí v rámci 9. platové třídy od 19.730,- Kč do 28.920,- Kč dle nařízení vlády

č. 300/2019 Sb. (dle započitatelné praxe)

+ možnost osobního příplatku po zapracování

• stravovací poukázky

• zajímavou práci u profesionálního záchranného sboru

Místo výkonu práce: Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem

Komu se hlásit:

• Michaela Kolešová tel.: 950 430 154, email: michaela.kolesova@ulk.izscr.cz,

písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a vyplněný formulář „Prohlášení uchazeče o přijetí do pracovního poměru k HZS Ústeckého kraje“ (naleznete v příloze inzerátu)

doručte na adresu:

Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje – odd. personální a PaM, Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem,

nebo emailem na adresu:

michaela.kolesova@ulk.izscr.cz, v kopii na: tereza.burianova@ulk.izscr.cz

• Odborné dotazy k pracovní náplni směřujte na plk. Ing. Jana Dudková, tel.: 950 430 260 (oddělení provozní a správy majetku), administrativní a veškeré ostatní dotazy na personalistku Michaelu Kolešovou, tel.: 950 430 154.

Podání přihlášek do: 21. 01. 2022 do 15:00 hod. Volné od: 01. 03. 2022

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o zpracování osobních údajů vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

Zdroj: Facebook HZS ÚK

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU