Pátek, 29 března, 2024
4.9 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obceChomutovskoVOLNÁ MÍSTA: Referent/ka evidence obyvatel

VOLNÁ MÍSTA: Referent/ka evidence obyvatel

Tajemnice MÚ Jirkov vyhlásila dne 14. 1. 2022 výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou: „referent/referentka – evidence obyvatel, občanské průkazy – úředník” pro odbor vnitřní správy a rozvoje s místem výkonu práce Jirkov.

Pracovní náplň:

  • Výkon agendy na úseku evidence obyvatel a rodných čísel,

Na co se můžete těšit:

  • 25 dnů dovolené,
  • 4 dny indispozičního volna,
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 450 Kč/měsíc,
  • ošatné ve výši 6 000 Kč/rok,
  • dárkové poukázky do obchodního řetězce před vánočními svátky,
  • stravenky,
  • vedení bankovního účtu a další výhody u Komerční banky,
  • zvýhodněné různé mobilní tarify (např.  neomezené volání a SMS do všech sítí + 3 GB dat za 374 Kč/měsíc) i pro členy rodiny,
  • pružnou pracovní dobu (pevná prac. doba je: Po a St: 8–17 h, Út, Čt a Pá: 8–13 h),
  • jistotu a stabilitu práce.

Platové zařazení:

  • platové ohodnocení v 9. platové třídě dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, které činí 24.100 Kč – 28.920 Kč dle uznatelné praxe,
  • osobní příplatek po skončení zkušební doby.

Požadavky:

  • vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
  • základní orientace v zákonech:

     – č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných čísel a o změně některých zákonů,
     – č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů,
     – č. 21/2006 Sb., o ověřování,

  • zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti.

Výhodou bude:

  • praxe ve veřejné správě,
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti při vedení evidence obyvatel a vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů.

Zdroj: www.jirkov.cz, Ilona Doksanská

- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,
      musíte se obrátit přímo na MěÚ v Jirkově (asi ideálně přímo na paní tajemnici, která výběrové řízení vyhlašuje). Ústecko24 pouze sdílelo inzerci, nejsme zprostředkovatelem práce.
      Díky za pochopení, redakce Ústecka24.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU