Čtvrtek, 2 května, 2024
20.2 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obce1. ÚsteckoVOLNÁ MÍSTA: Ústecký Úřad práce přijme specialistu/specialistku dávek hmotné nouze

VOLNÁ MÍSTA: Ústecký Úřad práce přijme specialistu/specialistku dávek hmotné nouze

Úřad práce České republiky | IČO: 72496991 Ústí nad Labem-centrum hledá specialistu/specialistku dávek hmotné nouze. Práce na HPP, mzda od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc, vhodné pro středoškoláky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Mírové náměstí 3129/36

Ústí nad Labem-centrum

40001 Ústí nad Labem

okr. Ústí nad Labem

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě (34121)

Zdravotnictví

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

1

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.3.2023do 28.2.2025

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

SMĚNNOST

Pružná pracovní doba

VHODNÉ PRO

Zdravé osoby

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

Hlavní náplň činnosti: • Zajišťování agend při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi. • Zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi a dalších nepojistných sociálních dávek včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Kvalifikační a další požadavky: • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou • znalost práce na PC (MS Office) • výborné komunikační schopnosti • odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost • profesionální vystupování, psychická odolnost • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě Pracovní podmínky: • platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku • pružná pracovní doba – plný úvazek • předpokládaný nástup od 1. března 2023 • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění) Zaměstnanecké výhody: • 5 týdnů dovolené • 5 dní indispozičního volna (sick days) • 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí • stravenky v hodnotě 90 Kč • příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb • odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 18. ledna 2023 na e-mailovou adresu andrea.surova@uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Více informací: www.uradprace.cz/web/cz/-/specialista-specialistka-davek-hmotne-nouze-kop-usti-nad-labem-18-01-2023 (pokud odkaz není aktivní, byla již pozice zřejmě obsazena)

KOMU SE HLÁSIT

Andrea Šůrová
Krajská pobočka v UL – pracoviště M
Mírové náměstí 3129/36, Ústí nad Labem-centrum, 40001 Ústí nad Labem

Zdroj: www.uradprace.cz

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU