Čtvrtek, 28 března, 2024
13.4 C
Ústí nad Labem
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Domov pro seniory Bukov přijme fakturanta/ku - účetní

VOLNÁ MÍSTA: Domov pro seniory Bukov přijme fakturanta/ku – účetní

Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | IČO: 44555661 hledá zaměstnance na pozici Fakturant/ka – účetní. Práce na HPP, mzda od 23 000 do 26 000 Kč/měsíc, vhodné pro středoškoláky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Za Vozovnou 783/1

Bukov

40001 Ústí nad Labem

okr. Ústí nad Labem

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Účetní všeobecní (43111)

Administrativa

Finance

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 23 000 do 26 000 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

1

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.2.2023do 31.1.2024

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

SMĚNNOST

Jednosměnný provoz

VHODNÉ PRO

Absolventy

OZP s maximálně 2. stupněm invalidity

Zdravé osoby

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

Pracovní náplň: fakturace, kompletování faktur vydaných a přijatých do účetního programu, vystavování a odesílání objednávek, pokladní transakce, další související administrativní činnosti dle požadavků vedoucí ekonomického úseku. Požadujeme: minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou, základní orientaci v oblasti účtování, znalost práce s PC (Excel, Word), flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost, pracovitost. Nabízíme: stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, 5 týdnů dovolené, e-stravenky v hodnotě 100 Kč/1 směna, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Jedná se o náhradu za dlouhodobou pracovní neschopnost. Vhodné i pro absolventy. Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného profesního životopisu do 28.02.2023 na e-mail: personalni@domovbukov.cz

KOMU SE HLÁSIT

Alena Sejková
Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
Za Vozovnou 783/1, Bukov, 40001 Ústí nad Labem
E-mail: Personalni@domovbukov.cz

Zdroj: https://www.uradprace.cz/

Milí zájemci o práci, dříve než kontaktujete inzerenta – zaměstnavatele, ověřte si prosím, zda je inzerát stále aktuální. V případě, že odkaz není aktivní, byla nabízená pozice již zřejmě obsazena: https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66916367

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU