Pátek, 26 dubna, 2024
3.3 C
Ústí nad Labem
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Česká správa sociálního zabezpečení v Ústí přijme referenta/ku

VOLNÁ MÍSTA: Česká správa sociálního zabezpečení v Ústí přijme referenta/ku

Česká správa sociálního zabezpečení | IČO: 00006963 přijme zaměstnance na pozici Referent/ Referentka oddělení registru pojištěnců a registru zaměstnavatelů. Práce na HPP, mzda od 21 710 do 31 820 Kč/ měsíc, vhodné pro středoškoláky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Revoluční 3289/15

Ústí nad Labem-centrum

40001 Ústí nad Labem

okr. Ústí nad Labem

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek (33530)

Administrativa

Zdravotnictví

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

1

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.2.2023 do 30.9.2023

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

SMĚNNOST

Pružná pracovní doba

VHODNÉ PRO

Zdravé osoby

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

Náplň práce: Zpracování rozhodnutí v dávkových a jiných než dávkových věcech nemocenského pojištění. Zpracovává agendu spojenou se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru jednotlivých subjektů nemocenského pojištění. Provádí registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů. Požadujeme: Uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu, týmová práce, flexibilita, odpovědnost, preciznost, pro klientský přístup. Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravovací poukázky Kontakt: e-mailem

KOMU SE HLÁSIT

Renata Stránská

Česká správa sociálního zabezpečení – Okresní správa sociálního zabezpečení

Revoluční 3289/15, Ústí nad Labem-centrum, 40001 Ústí nad Labem

E-mail: renata.stranska@cssz.cz

Telefon: 475314135

Zdroj: Milí zájemci o práci, dříve než kontaktujete inzerenta – zaměstnavatele, ověřte si prosím, zda je inzerát stále aktuální. V případě, že odkaz není aktivní, byla nabízená pozice již zřejmě obsazena: https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66916942

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU