Pátek, 3 května, 2024
17.3 C
Ústí nad Labem
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Dopravní podnik města Ústí n. L. přijme garážmistra

VOLNÁ MÍSTA: Dopravní podnik města Ústí n. L. přijme garážmistra

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. přijme zaměstnance na pozici GARÁŽMISTR – střídač. Nástupní mzda 26.000 – 28.000 Kč, příplatky a další měsíční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky i zaměstnanecké jízdné.

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Datum předpokládaného nástupu: ihned
Středisko: Údržba autobusů

Náplň práce:

  • příprava tiskopisů, grafikonů, informačních tabulí
  • provádění řádných kontrol stavu autobusů po příjezdu do vozovny
  • zajištění přistavení autobusů k provedení prohlídek
  • provádění kontrol povinného vybavení autobusů
  • předávání vozidel do opravy a přebírání vozidel z opravy
  • tankování vozů, zajištění mytí vozů

Požadavky na pozici:

  • SO nebo ÚSO v dopravním oboru
  • praxe v dopravě výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B a D
  • manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, proaktivní přístup, smysl pro detail, samostatnost, odpovědnost při plnění úkolů

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • fond pracovní doby 37,5 hod./týden
  • nástupní mzda 26.000 – 28.000 Kč, příplatky a další měsíční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky po uplynutí zkušební doby
  • příspěvek ve výši 600 Kč/měsíc do Cafeterie, příspěvek 500 Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění po prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání

Požadované doklady pro zařazení do výběrového řízení: strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje (mobil, e-mail), doklad o dosaženém nejvyšším vzdělání, případně další doklady prokazující odborné vzdělání.

Přihlášky včetně požadovaných dokladů je možné zaslat na email: personalni@dpmul.cz, případně doručit v obálce na adresu: Jateční 426,400 19 Ústí nad Labem. Obálka bude označena textem: „Výběrové řízení GARÁŽMISTR – STŘÍDAČ – NEOTVÍRAT“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, a to i bez uvedení důvodu.

Zdroj: https://www.dpmul.cz/

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU