Pátek, 3 května, 2024
17.3 C
Ústí nad Labem
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Pracovník/ice v sociálních službách v Ústí n. L.

VOLNÁ MÍSTA: Pracovník/ice v sociálních službách v Ústí n. L.

Helias Ústí nad Labem, o.p.s. | IČO: 27324001 přijme 2 pracovníky/ice v sociálních službách – oblast péče o zdravotně postižené. Práce na HPP, vhodné pro středoškoláky, mzda od 29 000 do 46 400 Kč/měsíc. Pružná pracovní doba.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Jateční 870/41

Klíše

40001 Ústí nad Labem

okr. Ústí nad Labem

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Zdravotnictví

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 29 000 do 46 400 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

2

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.11.2023do 31.10.2024

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

Střední odborné (vyučen)

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

POČET HODIN TÝDNĚ

40

SMĚNNOST

Pružná pracovní doba

VHODNÉ PRO

Absolventy

Zdravé osoby

Náplň práce:
Pracovník v sociálních službách pomáhá lidem s mentálním hendikepem v péči o jejich osobu, při výchovně vzdělávacích a aktivizačních činnostech a zprostředkovává kontakt se společenským prostředím. Požadujeme: příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu. Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je vítán nikoliv nutný. Vítán je řidičský průkaz skupiny B. Pracovní doba je pružná, ale obvykle je vykonávána od 8.00 – 16.30 hod nebo od 6:30 – 15:00. Kontakt: e-mailem, telefonicky pondělí – pátek od 9-15 hod.

Milí zájemci o práci, dříve než kontaktujete inzerenta – zaměstnavatele, ověřte si prosím, zda je inzerát stále aktuální. V případě, že odkaz není aktivní, byla nabízená pozice již zřejmě obsazena: https://www.uradprace.cz/web/cz/volna-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66998603

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU