DomůMěsta/obceLitoměřickoŠTĚTÍ: Školní fórum na ZŠ Ostrovní

ŠTĚTÍ: Školní fórum na ZŠ Ostrovní

VIDEO: Již druhým rokem se Zdravé město ve Štětí pustilo po vzoru Litoměřic do realizace školních fór. Na všech třech štětských školách tak mohli žáci s vedením školy i města diskutovat o tom, co by chtěli ve škole zlepšit, co se jim nelíbí, ale také co se třeba podařilo. Také na ZŠ Ostrovní už mohli bilancovat, která přání dětí z minulého roku se podařilo vyplnit.

  • Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: info@ustecko24.cz
- Naši partneři -
Jan Dostal
Jan Dostal
Redakční a editorské práci se věnuji brigádně při středoškolském studiu. Zajímám se o sport, konkrétně hlavně fotbal, cestování a počítače.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU

Více