Sobota, 27 července, 2024
18.9 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obceRoudnice nad LabemVolná místa: Knihovník/pracovník dětského oddělení v Knihovně Ervína Špindlera

Volná místa: Knihovník/pracovník dětského oddělení v Knihovně Ervína Špindlera

Knihovna Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem vyhlásila 3. června výběrové řízení na pozici Knihovník – pracovník oddělení pro děti a mládež.

Náplň práce:
– metodická a obsahová příprava a realizace lekcí knihovnicko-bibliografické a informační
gramotnosti pro mateřské a základní školy,
– knihovnické, bibliografické a informační služby v oddělení pro děti,
– komplexní správa výpůjčního protokolu knihovny,
– příprava a realizace volnočasových aktivit s využitím moderních technologií,
– prezentace oddělení pro děti na internetu (web, Facebook, Instagram)
– práce s informačním fondem knihovny,
– poskytování informací o knihovně, službách a akcích knihovny.

Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 8. 2024.
Platové podmínky: 8. platová třída podle platných právních předpisů o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Místo výkonu práce: Knihovna Ervína Špindlera, Karlovo náměstí 19, 413 01 Roudnice nad Labem.

Požadavky:
– minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
– vzdělání v oboru knihovnictví nebo doplnění vzdělání v oboru knihovnictví formou
akreditovaného rekvalifikačního kurzu po nástupu do pracovního poměru,
– vzdělání a praxe v oboru pedagogika volného času výhodou,
– pedagogické schopnosti, lektorské dovednosti, dobrý všeobecný přehled,
– samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, kreativita, nekonfliktnost,
ochota učit se novým věcem,
– informační gramotnost, znalost práce s počítačem (kancelářské aplikace, fb, IG, CANVA
apod.),
– mladistvé uvažování, vstřícnost a empatie k dětem, čtenářům, kolegům,
– znalost knihovního systému (KOHA) výhodou.

Nabízíme:
– osobní rozvoj,
– možnost prohlubovat odborné znalosti a dovednosti,
– zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou.

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
– jméno, příjmení, titul,
– datum a místo narození,
– adresa trvalého pobytu,
– kontaktní údaje (číslo telefonu, e-mailová adresa),
– datum a podpis,
– strukturovaný životopis s uvedením průběhu vzdělávání, dosavadních zaměstnání a
odborných znalostí a dovedností,
– prohlášení o souhlasu s využitím poskytnutých osobních údajů výhradně pro potřeby
výběrového řízení (napsat volnou formou).

Přihlášku včetně životopisu zašlete elektronicky nejpozději do 14.06.2024
na e-mailovou adresu: info@mk-roudnice.cz nebo
písemně na adresu: Knihovna Ervína Špindlera, organizační složka Města Roudnice nad Labem,
Karlovo náměstí 19, 413 01 Roudnice nad Labem
Informace o pracovní pozici poskytne:
Mgr. Zuzana Šimáčková, tel.: 602146480 , e-mail: zsimackova@mk-roudnice.cz.

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU