DomůKulturaKostel Nanebevzetí Panny Marie v Charvatcích zve veřejnost k návštěvám

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Charvatcích zve veřejnost k návštěvám

Římskokatolická farnost Budyně nad Ohří otevírá kostel Nanebevzetí Panny Marie v Charvatcích pro veřejnost každou sobotu od 9 do 20 hod. Začíná se již tuto sobotu 6. července.
Krásný, velký, historický kostel pocházející z počátku 13. století bude otevřen v tomto termínu všem. Je možné vstoupit, prohlédnout si
interiéry, posadit se a ztišit se před Bohem, rozjímat. Jde o možnost zastavení se v našem rychlém světě. Rádi přivítáme místní občany, ale i
turisty. Prosíme, abychom byli ohleduplní a nerušili se navzájem.
Kostel je vystavěn na románských základech především v gotickém slohu. Nachází se jen asi kilometr cesty od Mšeného-lázní. Dále připomínáme, že bohoslužby se zde konají každou neděli od 10:30 kromě prvních nedělí v měsíci.

  • Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: info@ustecko24.cz
- Naši partneři -
Jan Dostal
Jan Dostal
Redakční a editorské práci se věnuji brigádně při středoškolském studiu. Zajímám se o sport, konkrétně hlavně fotbal, cestování a počítače.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU

Více