Pátek, 29 března, 2024
6.9 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obce1. ÚsteckoVOLNÁ MÍSTA: Hasičský záchranný sbor ÚK hledá hasiče

VOLNÁ MÍSTA: Hasičský záchranný sbor ÚK hledá hasiče

Chceš prestižní práci? Přijď mezi nás. Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje přijme hasiče. HPP, provoz na směny. Platové ohodnocení od  24 590 Kč do 36 060 Kč, řada odměn a bonusů, 6 týdnů dovolené.

Požadavky:

• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru,
• trestní bezúhonnost,
• zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,
• řidičský průkaz minimálně skupiny B, skupiny C, E výhodou,
• vhodné i pro absolventy, praxe v technických profesích vítána.

Hlavní náplň služební činnosti:

• provádění veškerých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
• kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
• provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.

Nabízíme:

• zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
• služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,
• směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna),
• 6 týdnů dovolené
• platové zařazení ve 2. tarifní třídě, po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě (NV č. 336/2019 Sb., v platném znění),
• rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě: od  24 590 Kč do 36 060 Kč, podle započitatelné praxe,
+ zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3 800 až 5 600,- Kč,
+ příplatek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,
+ odměna za služební pohotovost cca ve výši 4 000 – 5 000,- Kč,
+ možnost osobního příplatku po zapracování.

Místo služebního působiště:   Děčín – stanice Varnsdorf, Litoměřice – stanice Roudnice nad Labem, Teplice – stanice Bílina,  Žatec – stanice Žatec.

Doklady, které uchazeč doloží:
– strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,
–  kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
– vyplněný formulář „Prohlášení uchazeče o přijetí do služebního poměru“ (naleznete v příloze inzerátu), doručte písemně na adresu: Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje, Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem, nebo emailem na adresu: tereza.burianova@ulk.izscr.cz – Dotazy k výběrovému řízení, nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel.: 950 430 150, nebo 950 430 152, nebo 950 430 158.

Volné od: průběžne celoročně

Vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že osobní údaje uchazeče, včetně citlivých údajů, zpracovává v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

Obecné podmínky pro náborové řízení na pozici hasič jsou na uvedeném odkazu: https://www.hzscr.cz/clanek/podminky-prijeti-do-sluzebniho-pomeru-a-dalsi-informace.aspx
Zdroj inzerce: https://www.hzscr.cz/

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU