Úterý, 16 dubna, 2024
10.5 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obce1. ÚsteckoVOLNÁ MÍSTA: Charita Ústí nad Labem přijme hlavní účetní

VOLNÁ MÍSTA: Charita Ústí nad Labem přijme hlavní účetní

Charita Ústí nad Labem | IČO: 44225512 nabízí zaměstnání na pozici hlavní účetní. Nástup 1. 12. 2021, mzda od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Prokopa Diviše 1605/5Ústí nad Labem-centrum40001 Ústí nad Labemokr. Ústí nad Labem

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Hlavní účetní (24111) – Administrativa / Finance

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

1

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.12.2021 do 30.11.2022

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

SMĚNNOST

Jednosměnný provoz

VHODNÉ PRO

Zdravé osoby

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

Náplň práce: komplexní agenda účetnictví neziskové organizace administrativní a spisová agenda Nabízíme: nástup dle dohody možnost bezplatného parkování v podzemní garáži pracovní notebook a mobilní telefon pružná pracovní doba stravenky v hodnotě 100 Kč/den 25 dní dovolené samostatná kancelář náplň práce s Vámi projdeme a upravíme ji dle vzájemné dohody Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ekonomického zaměření (s maturitou) minimálně 3 roky praxe v oboru praxe v neziskové organizaci výhodou řidičský průkaz výhodou znalost účetních programů Pohoda a Pamica výhodou Kontakt: na e-mail.

KOMU SE HLÁSIT

Mgr. Jakub Modes
Charita Ústí nad Labem

E-mail: reditel@charitausti.cz
Telefon: 731402494

Zdroj: https://www.uradprace.cz/

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU