Sobota, 27 července, 2024
21.6 C
Ústí nad Labem
DomůMěsta/obceLitoměřickoVolná místa: Vedoucí pobočky NADĚJE v Litoměřicích

Volná místa: Vedoucí pobočky NADĚJE v Litoměřicích

Organizace NADĚJE hledá nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucího pobočky v Litoměřicích.

Místo výkonu pracovní pozice: Litoměřice

Pracovní náplň:

Jedná se o pozici, která řídí a koordinuje provoz a rozvoj sociálních služeb poskytovaných na území Litoměřicka a Lovosicka. Vedoucí pobočky zodpovídá za provoz a udržení kvality a profesionality těchto služeb. Zároveň se podílí na plánování rozvoje celé pobočky. Rádi bychom do našeho týmu získali odborníka s praxí v sociální práci a zkušeností s řízením a vedením lidí. Předpokládáme základní znalost v oblasti vícezdrojového financování služeb, projektovém řízení a oblasti výkaznictví přímé péče.

Požadavky :

–        VŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 sb.  na pozici sociálního pracovníka

–        zkušenosti v přímé péči alespoň tři roky

–        zkušenosti ve vedoucí funkci alespoň dva roky

–        velmi dobré organizační a řídící schopnosti

–        smysl pro týmovou práci

–        schopnost aktivně komunikovat a jednat s lidmi

–        reprezentativní vystupování

–        pečlivost, zodpovědný a proaktivní přístup

–        sociální cítění

–        občanská bezúhonnost

–        ztotožnění s posláním organizace

–        uživatelská znalost práce na PC na dobré úrovni

–        řidičské oprávnění typu B.

Výhodou jsou:

–        zkušenosti v sociálních službách v neziskovém sektoru

–        orientace v problematice financování sociálních služeb.

Nabízíme:

–        zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990

–        zaměstnání na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou

–        práci v příjemném prostředí a malém kolektivu

–        podíl na rozvoji organizace

–        nástupní plat od 45.000 Kč hrubého měsíčně

–        motivační odměny.

Benefity:

–        výhodný tarif Vodafone

–        služební telefon a notebook

–        dog-friendly office

–        částečné využití home-office

–        5 týdnů dovolené

–        podpora vzdělávání i osobnostního růstu

–        individuální i týmové supervize.

Nástup: dle dohody.

Kontaktní údaje:

Strukturovaný životopis a přihlášku do výběrového řízení zasílejte na adresu NADĚJE, Pražská 14, 412 01 Litoměřice nebo na e-mailovou adresu monika.slavickova@nadeje.cz. Do předmětu uveďte zkratku „LT vedoucí pobočky“.

Kontaktní osoba: Monika Slavíčková, personalista, tel.: 775 889 633.

- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU