DomůObceKebliceKEBLICE: Klub starostů řešil životní prostředí i zatoulaná zvířata

KEBLICE: Klub starostů řešil životní prostředí i zatoulaná zvířata

VIDEO: V Keblicích se uskutečnilo další setkání Klubu starostů. Starostové z obcí na Litoměřicku si tak mohli vyměnit názory a zkušenosti z fungování svých samospráv a také se dozvědět některé užitečné informace od pozvaných hostů. Jedním z hlavních témat bylo tentokrát životní prostředí.

  • Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: info@ustecko24.cz
- Naši partneři -
Jan Dostal
Jan Dostal
Redakční a editorské práci se věnuji brigádně při středoškolském studiu. Zajímám se o sport, konkrétně hlavně fotbal, cestování a počítače.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Reklama -

NEJSLEDOVANĚJŠÍ V TÝDNU

Více